~~~

Spa&Wellness

Oferta Spa & Wellness

Sanus Per Aquam

zdrowie poprzez wodę 

W 70% składamy się z wody. Jest nam niezbędna do życia. Woda poprawia elastyczność skóry, pracę mózgu, przenosi substancje odżywcze do komórek, reguluje temperaturę ciała.
Woda działa uzdrawiająco. 

Pielęgnacja

Idea SPA łączy rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez wyrafinowane zabiegi, często oparte na terapiach wodnych i masażach. Woda jest wspaniałym środkiem oczyszczającym organizm, stosowana zarówno jako napój jak i w pielęgnacji. Pomaga w dietach, jest składnikiem kosmetyków i specyfików stosowanych w kuracjach SPA. Kontakt z wodą ma charakter rekreacyjny, relaksujący, a nawet leczniczy. Przyjedź do nas, zwolnij. Poprawisz humor i wygląd. Poczujesz młodość i odmianę …

Kondycja

Utrzymanie dobrej kondycji wymaga dbania o ciało. Jeśli chcesz cieszyć się zdrową i piękną sylwetką zapraszamy Cię do korzystania z masaży spa: skóra staje się aksamitna i pełna życia, a mięśnie rozluźnionie. Polecamy: Hotel Aquarius Spa***** oraz  Shuum Boutique Wellness Hotel**** oferujące szeroki wachlarz zabiegów zdrowotnych, relaksacyjnych i upiększających, OLYMP II i OLYMP 3 oferujące zabiegi relaksacyjne, kosmetyczne oraz fizjoterapeutyczne oraz SAN Medical Spa specjalizujące się w terapii kręgosłupa i rehabilitacji.

Odżywianie

Chcesz się odchudzać, ale nie wiesz, jak samodzielnie przeprowadzić kurację? Polecamy gotowe programy oparte na diecie strukturalnej Dr Bardadyna, do nabycia w Hotelu AQUARIUS SPA***** oraz SAN Medical Spa.
Jeśli natomiast chcesz wiedzieć więcej o reakcjach swojego organizmu polecamy wnikliwą diagnostykę i konsultacje z dietetykiem - dr Marzeną Rypina w Poradni Dietetycznej Shuum Boutique Wellness Hotel****, gdzie otrzymasz fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie terapii.