~~~

Co robimy

Kołobrzeg SPA to ludzie, których łączy pasja i zamiłowanie do Kołobrzegu.  Działamy, aby mieć realny wpływ na jego pozytywny wizerunek: promujemy miasto, wspieramy innych i współpracujemy ze sobą.

Wizyty studyjne

Zapraszamy do Kołobrzegu przedstawicieli zagranicznych biur podróży oraz dziennikarzy, pokazujemy nasze miasto, częstujemy regionalną kuchnią, dyskutujemy i prezentujemy nasze możliwości.

Czytaj więcej...

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia

Zależy nam, aby Kołobrzeg był kojarzony jako miejsce dla ludzi aktywnie spędzających czas i uprawiających sport. Ta idea przyświeca nam podczas organizacji każdej edycji Kołobrzeskiego Festiwalu Zdrowia: Piknik na plaży, Majówka na sportowo, Lato w olimpijskiej formie, Familijny Bieg Śniadaniowy.

Czytaj więcej...

Global Wellness Day

Włączamy się w organizację Światowego Dnia Wellness w Kołobrzegu, propagujemy zdrowie i dbałość o jakość życia.

Katalog Kołobrzeg SPA

Katalog Kołobrzeg SPA

Promujemy Kołobrzeg jako główną destynację SPA w Polsce. Dbamy o jego wizerunek. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie polecanymi przez nas atrakcjami, hotelami oraz spa w Kołobrzegu. 

Pobierz katalog...

Zdrowie i Uroda

Z naszej inicjatywy, przy Polskiej Organizacji Turystycznej, powstało Konsorcjum Zdrowie i Uroda. Dzięki temu zrealizowaliśmy projekt Wyspa Zdrowia na targach ITB wraz z katalogiem Wellness&Medical oraz cykl odcinków serialu „Nie ma jak Polska”.

Targi turystyki

Jesteśmy obecni na największych targach turystyki w Europie. Odwiedzamy m.in.: Sztokholm, Oslo, Kopenhagę, Londyn, Hamburg, Berlin.

Promocja regionu

Promujemy polską turystykę poprzez wykorzystanie potencjału w regionie, w oparciu o walory środowiska przyrodniczego, dziedzictwa kulturowego i klimatycznego oraz aktywny udział w ogólnopolskich inicjatywach.

Reklama

Promujemy wizerunek Kołobrzegu w prestiżowych publikacjach.

Sponsoring

Wspieramy i sponsorujemy lokalne inicjatywy oraz wydarzenia, dzięki którym Kołobrzeg jest miastem pełnym atrakcji.

Ambasador Kołobrzegu

Doceniamy ludzi, działających na rzecz promowania Kołobrzegu, dumnych z miejsca z którego pochodzą.

Fundusze unijne

Sięgamy po fundusze unijne, by skutecznie i długofalowo promować miasto.

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia 2014
Kołobrzeski Festiwal Zdrowia 2014

Edukacja

Wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem, prowadzimy szkolenia dla pracowników, kreujemy najwyższe standardy usług, wpływamy na kształtowanie przepisów prawnych.

Bal Hotelarza/ Integracja

Integrujemy środowisko hotelarskie, organizujemy spotkania motywacyjne.

Współpraca

Polecamy sprawdzonych Dostawców, optymalizujemy koszty działalności, negocjujemy ceny jako grupa, bierzemy udział w konsultacjach społecznych.

To już 7 lat ...

W 2017 roku mija siedem lat naszej pracy na rzecz przedsiębiorców branży hotelowo-turystycznej, promowania Kołobrzegu jako głównej destynacji SPA w Polsce oraz współpracy między podmiotami gospodarczymi w regionie. Nasze działania nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie i współpraca z naszymi fundatorami, dostawcami i partnerami. Dziękujemy za to i zapraszamy wszystkich chętnych do angażowania się w naszą działalność.

Fundacja Kołobrzeg SPA
Fundacja Kołobrzeg SPA